Marcin

Marcin Hintzke

Marcin jest naszym wyjazdowym fotografem oraz instruktorem kitesurfingu. Urodzony i wychowany przy samej Zatoce Puckiej. O wietrze i pogodzie wie zupełnie wszystko. Wyważony, dokładny i niesamowicie cierpliwy. Swoją przygodę ze sportami wodnymi zaczynał w wieku szkolnym, kiedy to zamiast na w-f chodził pływać na windsurfingu. Instruktor kitesurfingu z ponad 15-nastoletnim doświadczeniem.

Praca zawodowa Marcina zawsze była powiązana ze sportami wodnymi. Na początku swojej kariery był instruktorem windsurfingu, następnie kitesurfingu. Jego czas w pracy wypełniają sporty wodne, a po pracy uwielbia surfować. Swoją pasję do fal nieprzerwanie rozwija, a każde wakacje spędza w portugalskim Peniche gdzie fale są najlepsze, a wschody słońca najpiękniejsze. Pasjonat fotografii sportowej, profesjonalny fotograf. Jego zdjęcia zawsze oddają ogrom emocji, które towarzyszą uprawianiu sportów wodnych.

 

Jeśli chcesz mieć fantastyczne zdjęcie na wakacjach kitesurfingowych wypatruj Marcina na wodzie, bo z pewnością ma Cię już w swoim kadrze, a Ty będziesz mieć super zdjęcie! Dzięki jego profesjonalnemu podejściu do pracy fotografa, każdy z naszych Klientów wraca z wakacji z pięknymi zdjęciami z akcji na wodzie. Jeśli masz ochotę na prywatną sesję fotograficzną też nie ma najmniejszego problemu, poproś Marcina, a on z pewnością uchwyci Twój wysoki lot i szczery uśmiech.