PODRÓŻE TO MĄDROŚĆ I SIŁA

Odkrywając nowe lądy, odkrywasz przede wszystkim samego siebie.

Witaj na mojej stronie, miło mi Cię poznać!

Pewnie zastanawiasz się, co możesz tu znaleźć. Odpowiedź jest bardzo prosta - wszelką wiedzę potrzebną do rozpoczęcia przygody z kiesurfingiem lub też, jeśli pływanie na latawcu stanowi już część Twojego życia, najświeższe informacje z międzynarodowej społeczności miłośników fal, ciekawostki na temat różnych spotów oraz propozycje wyjazdów. Zapraszam Cię w podróż po moim fascynującym świecie!

Kitesurfing – sport, który pokochasz

Czy siedziałeś kiedyś na wyjeździe na plaży i zastanawiałeś się, kim są Ci ludzie w kombinezonach stojący na deskach z przyczepionymi od nich latawcami? Tak, to właśnie my, czyli kitesurferzy. Gdy tylko pogoda nam na to pozwala – czyt. jest odpowiedni wiatr - wskakujemy w strój kąpielowy lub neoprenowe pianki, biegniemy po sprzęt i robimy to, co kochamy, czyli ślizgamy się na falach. W odróżnieniu od windsurfingu nasze deski są wyposażone nie w żagle, a w latawiec. Pływamy po płytkich akwenach, na brzegach których nie ma żadnych drzew i innych przeszkód uniemożlwiających bezpieczne startowanie i lądowanie. Jako że w Polsce jest dość mało takich miejsc, jesteśmy „zmuszeni” jeździć po całym świecie w poszukiwaniu idealnych spotów. W czasie tych wyjazdów nie tylko zatem doskonalimy umiejętności, ale też odkrywamy nowe lądy. Ostrzegam, nie jest to zwykły sport - to pasja, która naprawdę uzależnia!

Wyjazdy kite – wiedza, której potrzebujesz

Planujesz surferskie wakacje i szukasz idealnego spotu? Pozwól, że podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Na malayka.pl znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do organizacji kolejnego wyjazdu: nieznane Ci dotąd spoty kite, aktualne prognozy, a nawet mapę przedstawiającą warunki wiatrowe na całym świecie w określonych miesiącach roku! Dowiesz się jakie plaże występują na Fuerteventurze, czy w Bojo Beach można pływać bez pianek, dlaczego na Arubę powinni wybierać się bardziej doświadczeni sportowcy i kiedy jest najlepszy miesiąc na lot do Pattaya. Opowiem Ci nie tylko o warunkach pogodowych, ale też o kulturze, religii, zalecanych środkach bezpieczeństwa i obowiązkowych formalnościach do wypełnienia przed wyjazdem. Co jakiś czas prezentuję też aktualności i ciekawostki dotyczące tego wyjątkowego sportu. Serwis malayka.pl to kompendium wiedzy na temat kitesurfingu zgromadzone w jednym miejscu!

Wyjazdy - kitesurfing z Malayka

Chcesz się nauczyć pływać na latawcu? Od niedawana wraz ze współpracownikami organizuję również szkolenia kite zgodne ze standardami IKO. Kurs prowadzony przez doświadczonego, certyfikowanego instruktora to najlepszy sposób na zdobycie niezbędnych do ślizgania się na falach umiejętności. Dzięki profesjonalnym szkoleniom unikniesz kontuzji czy groźnego wypadku oraz nie zniechęcisz się niepowodzeniami, gdyż zawsze obok będzie ktoś, kto zmotywuje Cię do dalszej pracy! Organizujemy kursy głównie w Polsce, ale chętnie podejmiemy się również zaplanowania wyjazdu zagranicznego. Nie potrzebujesz szkolenia, chcesz tylko, by ktoś wyszukał dla Ciebie najlepszego spotu? Również służymy pomocą!

Odkryj ze mną świat kitesurfingu!

Przejdź do strony: Home_places
Przejdź do strony: Home_recommend
Przejdź do strony: Home_news
Przejdź do strony: Home_match
Przejdź do strony: Home_instagram
Przejdź do strony: Home_partners