Malwina

Malwina Baraniak

Malwina to kitesurferka i podróżniczka, pasjonatka równego wiatru i wysokich lotów. Swoją pasję do sportów wodnych oraz miłość do kitesurfingu odkryła w 2009 i nieprzerwanie ją kontynuuje. Od 10 lat jest instruktorem kitesurfingu. Uwielbia ludzi, słońce i plaże. W naszym teamie zajmuje się organizacją szkoleń i koordynacją prac instruktorów. Skrupulatna i punkturalna, zawsze uśmiechnięta. 

Malwina to uśmiechnięta osoba wielu talentów. Fascynują ją wszytskie sporty wodne: kitesurfing, windsurfing, surfing, wakeboarding, wingfoil, elektryczne deski surfingowe. Uwielbia przebywać nad wodą lub w wodzie, a jej ulubione destynacje wyjazdowe to spoty w basenie Morza Czerwonego i Cape Town. Z podróżowaniem związana od zawsze z czego również wynika jej pasja do sportów wodnych i organizowania wypraw. W kitesurfingu fascynuje ją możliwość nieskończonego rozwijania siebie i swoich umiejętności. Najwięcej satysfakcji sprawiają jej wysokie loty, czyli big air i to właśnie w tym kierunku stara się rozwijać.

 

Malwina podczas naszych szkoleń kitesurfingowych oraz wyjazdów zagranicznych zajmuje się koordynacją, organizacją i jest odpowiedzialna za Wasze bezpieczeństwo. Czujna przez całą dobę, gotowa o każdej porze dnia i nocy służyć pomocą. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, jak sama mówi: "rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba czekać do trzech dni". Jeśli jeszcze nie poznaliście Malwiny to koniecznie umówcie się z nią na zajęcia lub zapiszcie się na nasze kitesafari.