Przejdź do strony: Home_main
Przejdź do strony: Home_places
Przejdź do strony: Home_recommend

AKTUALNOŚCI

Najnowsze artykuły z świata sportów wodnych. Wszystlkie nowinki sprzętowe oraz postawowa wiedza dla początkujących w jednym miejscu.

Zawody WINDMAGEDON  w Kuźnicy czyli błękitna wstęga sezonu 2020
WYPRAWY
5 października 2020

Zawody WINDMAGEDON w Kuźnicy czyli błękitna wstęga sezonu 2020

Właśnie zakończyły się jedne z najbardziej wyczekiwanych zawodów windsurfingowo-ktesurfingowych w sezonie. WINDMAGEDON bo o nim mowa już odbył się na wodach Zatoki Puckiej już po raz trzeci. Ta edycja wydarzenia przyciągnęła sporą rzeszę kibiców oraz zawodników z całego kraju, a na liście startowej pojawiło się aż 200 osób.

Zobacz więcej

Spoty kitesurfingowe
WYPRAWY
1 grudnia 2020

Spoty kitesurfingowe

Spot kitesurfingowy to inaczej miejsce, w którym możesz bezpiecznie uprawiać kitesurfing. Spoty kitesurfingowe dysponują szerokim wachlarzem propozycji. Masz do wyboru spot kitesurfingowy z falą ( nazywane przez nas wave'owymi), spot kitesurfingowy z płaską wodą (flat) oraz spot kitesurfingowy z głęboką wodą, albo z wodą płytką. W zależności od Twoich umiejętności powinieneś wybierać przed wszystkim spoty adekwatne do Twojego poziomu, w których pływanie z latawcem będzie przede wszystkim bezpieczne.

Zobacz więcej

Szkolenia kitesurfingowe
SPRZĘT
8 grudnia 2020

Szkolenia kitesurfingowe

Szkolenia kitesurfingowe prowadzone są przez wyszkolonych, certyfikowanych instruktorów kitesurfingu, w szkółkach znajdujących się zwykle przy akwenach zdatnych i bezpiecznych do uczenia tego sportu. Są dwa główne certyfikaty uprawniające do szkolenia osób początkujących kitesurfingu : PZK (Polski Związek Kitesurfingu) oraz IKO (International Kiteboarding Organization).

 

Zobacz więcej

 Ragnarok RED BULL 2021
8 grudnia 2020

Ragnarok RED BULL 2021

Aktualna sytuacja sanitarno-epidemiczna niestety nie zezwoliła w tym roku na organizację wszelkich imprez masowych, tym bardziej ogromnych imprez sportowych z publicznością, ale mamy dla Was świetną wiadomość Ragnarok 2021 w Norweskim Uvdal Skisenter się odbędzie! Ragnarok to jeden z największych wyścigów kitesurfingowych w osłonie zimowej.

Zobacz więcej

Przejdź do strony: Home_match
Przejdź do strony: Home_instagram
Przejdź do strony: Home_partners