Przejdź do strony: Home_main
Przejdź do strony: Home_places
Przejdź do strony: Home_recommend

AKTUALNOŚCI

Najnowsze artykuły z świata sportów wodnych. Wszystlkie nowinki sprzętowe oraz postawowa wiedza dla początkujących w jednym miejscu.

Sam Light w nowym edicie!
WYPRAWY
12 czerwca 2020

Sam Light w nowym edicie!

Sam Light to bardzo rozpoznawalne nazwisko w kiteboardingu i osoba, której większości z Was nie trzeba przedstawiać. Pływający dla marki Slingshot osiąga bardzo dobre wyniki. Możecie kojarzyć go między innymi z tak prestiżowych zawodów jak King Of The Air czy filmu Chapter One. Dzisiaj Sam przygotował dla Was nakrywkę z jego sesyjki. Mamy nadziej, że Wam też się spodoba.

Zobacz więcej

MYSTIC oferuje bezpłatną wymianę stalowej podkładki pod hak do STEALTH BAR KITE.
SPRZĘT
9 czerwca 2021

MYSTIC oferuje bezpłatną wymianę stalowej podkładki pod hak do STEALTH BAR KITE.

Jeśli jesteś posiadaczem podkładki pod hak marki Mystic model STEALTH możesz nieodpłatnie wymienić ją na najnowszy model drugiej generacji. Jak podaje oficjalnie w komunikacie prasowym przedstawiciel Mystic, marka bardzo poważnie podchodzi do trwałości i żywotności swoich produktów, dlatego jeśli jesteś w posiadaniu stalowej podkładki pod hak modelu STEALTH producent oferuje bezpłatną wymianę na produkt najnowszej generacji. Mowa tutaj o wymianie produktu o numerze seryjnym 35009.190135 Stealth Bar Kite, dostarczanego na rynek przez Mystica od maja 2019 roku.

Zobacz więcej

Pierwszy przystanek Pucharu Polski zakończony!
7 czerwca 2021

Pierwszy przystanek Pucharu Polski zakończony!

W miniony weekend odbyła się pierwsza edycja Mistrzostw Pucharu Polski w kitesurfingu. Zawody te organizowane min. przez Polski Związek Kitesurfingu odbywają się cyklicznie od 15 lat i są największą imprezą tego typu w naszym kraju. Za każdą edycją przyciągają rzeszę fanów tego sportu, ale przede wszystkim najlepszych zawodników z całego kraju.

Zobacz więcej

Gigantyczne fale Nazare w filmie  „High Surf Warning” Paula Taublieba
31 maja 2021

Gigantyczne fale Nazare w filmie „High Surf Warning” Paula Taublieba

Nazare nigdy nie przestało na nas robić wrażenia. Ten spot jest jednym z nielicznych na świecie, w którym gigantyczne fale o wysokości nawet 20-30 metrów docierają aż do linii brzegowej. To spektakularne miejsce w Portugalii dzięki swojej wyjątkowości przyciąga do siebie śmiałków łapania największych fal z całego Świata. Miejsce to jesienią i wczesną wiosną jest najczęściej odwiedzane przez poszukiwaczy monstrualnych fal. 

Zobacz więcej

Przejdź do strony: Home_match
Przejdź do strony: Home_instagram
Przejdź do strony: Home_partners