30 stycznia 2023

Kitesafari Egipt - najlepsza wyprawa kitesurfingowa tylko z MALAYKĄ!

POWRÓT DO LISTY

Egipt jest jednym z bardziej popularnych krajów do uprawiania kitesurfingu, a to za sprawą swojego ciepłego i wietrznego klimatu oraz dostępności wielu spotów kitesurfingowych w jednym miejscu. Dzięki niewielkiej odległości od Europy (zaledwie cztery godziny lotu) Egipt stanowi główny ośrodek wypoczynkowy dla wszystkich miłośników kitesurfingu. Większość poszukujących dobrych statystyk wiatrowych nadal wybiera podczas urlopu pobyt stały na lądzie, nie wiedząc o tym, że można uprawiać ten sport podczas podróży jachtem po lazurowych wodach Morza Czerwonego. Zapraszamy na KITESAFARI w EgipcieI!

#egipt kitesafari  #morze czerwone kitesafari #malayka

 

Co to jest KITESAFARI?

 

Kitesfari egipt malayka szkolenia kitesurfingowe kitesurfing egiptKitesafari po Morzu Czerwonym
Morze Czerwone, wybrzeże Egiptu, statekMorze Czerwone, kitesafari szkolenie

 Kitesafari to wyjątkowy tygodniowy rejs po Morzu Czerwonym, podczas którego nasi pasażerowie odkrywają dziewicze i malownicze spoty, by uczyć się kitesurfingu w najlepszych możliwych warunkach, czyli na płytkiej i niezafalowanej lazurowej wodzie. Podróż ta odbywa się luksusową jednostką o długości 40 metrów, która wyposażona jest we wszystkie niezbędne udogodnienia, jakich możecie potrzebować podczas wakacji swojego życia. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy 11 w pełni wyposażonych kajut znajdujących się na trzech różnych pokładach naszego jachtu. W każdej z kajut odkryjecie Państwo panoramiczne okna, prywatną łazienkę z widokiem na morze, klimatyzację, świeże ręczniki oraz wygodne łóżka (wg. preferencji: łoże małżeńskie lub dwa osobne łóżka). Nasz pływający hotel jest obsługiwany przez zgraną, wykwalifikowaną załogę, dwóch szefów kuchni oraz kapitana, którzy są gotowi spełnić wszystkie Wasze zachcianki podczas naszego Kitesafari w Egipicie!
 
Kitesafari Egipt: Dokąd płyniemy podczas rejsu Kitesafari?

 

 

Kitesafari u wybrzeża EgiptuMorze Czerwone, egipskie wybrzeże
Instruktorzy Kitesurfingu w Egipcie | Malayka.plEgipt, Morze Czerwone kitesafari

 


Miejsca, do których Cię zabierzemy podczas Twojego rejsu jachtem w stylu KITESAFARI to bez wątpienia kitesurfingowy raj na Morzu Czerwonym. Podczas tygodniowego pobytu na naszej jednostce będziesz miał codziennie do dyspozycji płaską wodę, ogromne puste przestrzenie, turkus i ciepłe morze. Przed Tobą wycieczki pod wiatr i z wiatrem, pływanie z delfinami, manatami, żółwiami morskimi, snorkeling i surfowanie z najlepszym wiatrem w całym Egipcie. Warto byś wiedział, że prawdopodobieństwo wiatru pośrodku morza jest znacznie wyższe niż na lądzie (ze względu na położenie wysp i efekty wiatrowe temu towarzyszące) dzięki czemu nie musisz obawiać się bezwietrznych dni w czasie swojego kitesafari po Morzu Czerwonym. Nasz zespół zadba o to, by niczego Ci nie zabrakło. W planie rejsu mamy odwiedzenie takich miejsc jak: ABU MUNGHA, TAWILA, GEYSUM, ASHRAFI, SOMA BAY, a kierunek naszej podróży zawsze jest podyktowany najlepszymi warunkami wiatrowymi na danym spocie.
Kitesafari Egipt: wyprawa również dla początkujących kitsurferów.

 

 

Kitesfari egipt malayka szkolenia kitesurfingowe kitesurfing egiptKite safari Egipt, Morze Czerwone - uczestnicy kitesafari
uczestnik kitesafari 2023Kitesfari Egipt, Izabela KoprowskaWielu z uczestników wypraw jest przekonanych o tym, że żeby móc dołączyć do naszej wyprawy Kitesafari w Egipcie należy być samodzielnym kitesurferem. Nic bardziej mylnego! Dzięki obfitości Morza Czerwonego i dostępności najlepszych spotów na świecie każdy kitesurfer (nawet ten początkujący, zaczynający od zera) będzie miał komfortową przestrzeń do nauki kitesurfingu. Spoty, które odwiedzimy podczas naszego rejsu są zawsze płytkie, niezafalowane, o równych warunkach wiatrowych, dzięki czemu nauka kitesurfingu przebiega wyjątkowo sprawnie, a przyrost umiejętności proporcjonalnie rośnie każdego dnia! Jeśli chciałbyś nauczyć się kitesurfingu od zera to kitesafari jest doskonałym pomysłem. Pod okiem najlepszych instruktorów kitesurfingu zdobędziesz fundamentalną wiedzę, a w czasie zaledwie tygodniowego rejsu zostaniesz samodzielnym kitesurferem.


 


KITEAFARI EGIPT: szkolenia kitesurfingowe
 

 

Malayka, kitesafari na Morzu CzerwonymSzkolenia kitesurfingowe u wybrzeża Egiptu
Egipt, Morze Czerwone - kitesafari z Malayka.plUczestnicy kitesafari na plaży, Egipt 2023Podczas swojego pobytu na kitesafari Egipt, możesz również wziąć udział w indywidualnym szkoleniu kitesurfingowym. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci podszkolić swoje zdobyte umiejętności lub nauczyć się kitesurfingu od zera! Morze Czerwone to idealne miejsce byś rozpoczął swoją przygodę z kitesurfingiem: płaska, płytka woda oraz równy wiatr, zagwarantują Ci perfekcyjne warunki do nauki. Zaufaj nam, to naprawdę łatwe i przyjemne! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego własnego sprzętu kitesurfingowego, a ukończyłeś swój kurs i jesteś samodzielnym kitesurferem posiadającym kartę IKO, możesz być spokojny, my Ci ten sprzęt pożyczymy!
 


KITESAFARI EGIPT: atrakcje dodatkowe.

 

Relaks na Morzu CzerwonymSzkolenia kitesurfingowe, Egipt
Uczestnicy kitesafari u wybrzeży EgiptuMorze czerwone, yoga na desceNa kitesafari w Egipcie nigdy nie jest nudno! Jeśli będziesz chciał na chwilę odpocząć od kitesurfingu i zrobić coś wyjątkowego podczas swojego rejsu oferujemy Wam szereg atrakcji dodatkowych. Od przyjemnej kąpieli w jacuzzi na dziobie naszego jachtu, przez czytanie książki na bezludnej wyspie czy opalanie na pokładzie słonecznym. Dla miłośników wędkowania przygotowaliśmy również szereg atrakcji jak np. szkolenie z połowów kalmara. Jeśli masz ochotę na dodatkowe atrakcje sportowe dla Wszej dyspozycji organizujemy nurkowane, snoorkling, wake, skoki z jachtu do wody lub ciągnięcie na dmuchanych zabawkach JOBE za motorówką. Podczas naszego rejsu po Morzu Czerwonym zdecydowanie nie ma czasu na nudę. Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej grupy podczas najbliższego rejsu koniecznie sprawdź aktualną ofertę naszych wyjazdów poniżej!
 

 

Zobacz jak bawiliśmy się na ostatnim wyjeździe KITESAFARI: